Language:

Adrese: Cīruļu iela 4, Ikšķile, Ikšķiles nov., LV-5052;
Skatīt kartē »

Tālr.: 65036363, 29217368; fakss: 65036434; raksti uz info@rotas.lv
jeb izmanto kontaktformu »

Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 18:00

Par mums

Mūsu meistari izgatavo gan klasiska stila, gan modernas konstrukcijas kāpnes, uzsvaru liekot uz liektām kāpņu detaļām. Iespējams dažādu metāla, stikla elementu pielietojums. Ir iespēja arī izmantot kokgriezumu elementus gan kāpņu, gan mēbeļu izgatavošanā, kas padara izstrādājumus greznākus un izsmalcinātākus.

1-kapnes-margas-ornamenti-raksts-koka

SIA “Rotas mēbeļu darbnīca” dibināta 1992.gadā un mums ir izveidojusies liela pieredze kāpņu un mēbeļu ražošanā. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes izstrādājumus un paši arī tos projektējam, izgatavojam un uzstādam.

Mēs dodam padomu jebkurā celtniecības proces laikā gan, kad projekts vēl ir tikai rasējuma stadijā, gan arī objektā uz vietas. Mēs piedāvājam arī izstrādāt rasējumu. Katrs ražošanas solis tiek rūpīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izstrādājumu ražošanu.

Viens no mūsu mērķiem ir nodrošināt pietiekamu atbalstu jebkuram pasūtītājam.

Koka mēbeles

Mēs izgatavojam arī masīvkoka mēbeles, kas padara jūsu mājokli mājīgāku. Daudzveidīgi risinājumi uzlabo interjera iespējas un rada patīkamu atmosfēru.

Mēbeles izgatavojam pēc individuāliem projektiem, katrs var izvēlēties tādas, kas atbilst jūsu gaumei, iecerētajam stilam un telpas izmēriem.

Jautājumi par kāpnēm?

Mēs palīdzēsim tev saprast, kāda veida kāpnes ir piemērotas tieši tavām vajadzībām. Aizpildi kontaktformu »

Adrese kartē

Klikšķini uz kartes, lai redzētu arī piekļūšanas norādījumus.

Rotas mēbeļu darbnīca kartē

SIA Rotas mēbeļu darbnīca, © 2009.